seemingly different

Nike

a (rather huge) bit of contrast always works and i was in the mood for that last week. i have to confess though, that the sweatshirt might have been on my mood for the whole week. oops. it's always hard taking off the comfiest oversized pieces from the mens' department. eventually, i had to. having a huge Nike sign across your body makes people notice.

trocha (v tomhle případě hodně) kontrastu nikdy neuškodí a já na něj minulý týden měla velkou náladu. musím se ale k něčemu přiznat. na tuhle mikinu jsem měla náladu vcelku permanentní, týden jsem jí nesundala. ups. taková pohodlná větší mikina z pánského oddělení se ale nikdy nesundavá lehce. nakonec jsem musela, takový velký Nike nápis přes prsa si totiž lidi poměrně lehce zapamatují.

Nike

Nike

Nike

Nike

P.S. jestli se také chystáte na jaro zase začít něco dělat (nebo se prostě chcete promenádovat s velkými nápisy na prsou jako já) a chcete Nike výbavičku se slevou, mám pro vás tip: Total store. docela veliký výběr a díky slevovekody.com, se kterými spolupracuje, za super ceny.
a když už jsem naťukla ty kódy, tak tam najdete slevy téměř na všechno, včetně letenek a zájezdů nebo třeba na stránky Zoot.cz i Nelly.com


Nike sweatshirt | Zara paisley print pants | Asos multiple rings


bloglovinfacebookfacebookfacebook