Jimmy Choo AW13

Jimmy Choo Prague

last month i had the chance to preview the AW13 collection of Jimmy Choo in Prague. i am sure you are all familiar with the brand, known mainly for the classic pointy pumps and playful sandals, yet becoming a hit also for their handbags and sunglasses. and thanks to the new two-store boutique opened in Parizska street we now have to chance to get piece of the legend too!
large part of the AW13 collection is inspired by my favorite Helmut Newton, putting the sex-appeal into the classic. that makes you like the pieces at first sight and love them at the second. don't know what i mean? imagine a nice luxurious handbag with a chain and circle detail on it. wait a minute... the circle is actually a handcuff! from elegant yet predictable to elegant yet seductive. or you see pefectly shaped white pumps, you like instantly of course - what's not to like? but as you come closer you realize they're made out of pony hair and they feature the new fresh cubic heel. well, now you don't just like them, you love them. or there's a sophisticated pair of loafers. is it though? you look again and you see they're hologramic. well, now you get the point, don't you?
it's the delicate little details that make the difference, i say it all the time. go and see for yourself, the collection should hit the store by July. just don't blame me if you don't leave empty handed!

minulý měsíc jsem měla možnost shlédnout prezentaci kolekce podzim-zima 2013 značky Jimmy Choo. jsem si jistá, že jste o této značce, která je známá především díky ladným špičatým lodičkách a hravým barevným sandálkům, ale už boduje i s kabelkami a slunečními brýlemi, slyšeli. a díky tomu, že se právě nedávno otevřel jejich nový butik přímo v Pařížské, si této klasiky můžeme dopřávat i my!
velká část kolekce AW13 je inspirována mým oblíbencem Helmutem Newtonem, a (klasické) klasice dodala velkou dávku sex-appealu. to má takový efekt, že na první pohled se vám kousky z kolekce velmi líbí, ale na ten druhý už jste beznadějně zamilovaní. nevíte, co tím myslím? představte si pěknou luxusní kabelku s řetízkem a zdobným kolečkem na jeho konci. anebo počkat... to kolečko je vlastně pouto! z elegantní, ale trochu usedlé se rázem stává elegantní, ale svůdná. nebo vidíte perfektně tvarované bílé lodičky, které se vám samozřejmě automaticky líbí. ale když jdete blíž a vidíte, že jsou navíc ze srsti a mají zcela nový unikátní kubický podpatek, jste už zamilovaní. stejně tak, když vidíte sofistikovaný pár mokasínek, které vás dostanou ještě víc, když zjistíte, že jsou holografické. takže už to chápete, ne? láska na druhý pohled.
jsou to ty malé detaily, o které tu jde, říkám to pořád. běžte se přesvědčit sami, tato kolekce se do obchodu dostane koncem července. ale za to, že neodejdete s prázdnou, neručím!


photos courtesy of Jimmy Choo

bloglovinfacebookfacebookfacebook

wantAdela ChloeComment