win your DDML+Advertorial

I'm sure you've heard me say this, or at least you've read it, my skin is really dry. And by really dry I mean getting skin flakes on my nose during winter dry. And I've been fighting it, I've been drinking more, I've been using many many products but it always came down to Clinique 3-step treatment which is my daily routine by now and by far the best I've tried. Still, everytime there is a novelty on the "moisture market" (yes, I made that up), I am curious. Will this be even better? Will this be IT? And what's better than new and better of the old version you've been using?
That's right! By September Clinique launched their new Dramatically Different Moisturizing Lotion, the DDML+. And if you've loved the one before, you'll sure love this one even better. The new formula now helps strengthen skin's own moisture barrier by 54% more than before and double the moisture stays in. Skin feels soft, springy and has a healthy-looking glow, which is something to look up to, during the winter days.
Teh competition is for Czech residents only

Určitě jste mě to slyšeli říkat, nebo jste to ode mě už alespoň četli, mám hodně suchou pleť. A hodně suchou pletí myslím to, že se mi dělají v zimě šupinky. Tak moc suchou. Trochu s tím bojuji, snažím se pít hodně, zkouším pořád všelijaké nové produkty, ale ve finále se stejně vždy ráda vrátím k 3 krokům od Clinique, protože s tím jsem nejspokojenější. Ačkoliv kdykoliv se na trhu objeví nový hydratační produkt, stejně jsem hrozně zvědavá. bude to lepší než 3 kroky? Bude to to ONO? A co může být lepší, než inovovaný produkt založený na produktu, který je váš nejoblíbenější?
Je to tak! Clinique v září uvedl novou verzi jejich Dramatically Different Moisturizing Lotion, DDML+. A jestli jste milovali ten předtím, budete milovat i tenhle a to ještě víc. Poskytuje totiž dvojnásobné zlepšení celodenní hydratace (bez kapky oleje navíc) a má 54% zlepšení síly hydratační bariéry. A i když je v něčem jiný, má naštěstí stále svojí hedvábnou texturu. Chcete ho vyzkoušet na vlastní kůži?


Zúčastněte se „Žluté výzvy“!
Barvou roku 2013 je žlutá stejně jako nová DDML+ od Clinique. Pomozte nám obarvit svět na žluto a vyhrajte svou vlastní! Soutěž je velmi jednoduchá.
Postněte na svůj Instagram fotografii s tématikou žluté barvy, označte ji hashtagem #CliniqueYellow a v popisku nezapomeňte zmínit Clinique Česko prostřednictvím @CliniqueCesko a můj profil @adelachloe. Autor, jehož fotografie se mi bude nejvíc líbit, dostane novinku Dramatically Different Moisturizing Lotion+. Podmínky soutěže naleznete také zde
.


bloglovinfacebookfacebookfacebook

contestAdela Chloe4 Comments