Alexa

můj víkend zatím můžu ohodnotit na 100%. dnešní odpoledne procenta možná trochu sníží, mám spoustu práce a musím vše dodělat, protože během pátku a soboty jsem vůbec nebyla doma. venku je krásně, teplo už je i večer a všude už jsou otevřené terásky a zahrádky. a život je hned lepší.
začnu tedy popořadě - pátkem.

Photobucket

od táty jsem nějak ve středu dostala dvě pozvánky na opening party výstavy v street stylovém shopu the Source. výstava ne ledajeká. --čeští-- pražští umělci přijeli prezentovat český street art do Šanghaje. výstava se nyní koná i v českém pavilonu, kam se rozhodně ještě chystám protože na fotkách to vypadá výborně.
opening party byla moc příjemná, opět jsem si mohla popovídat s pár lidmi česky, --připít-- opít se Budvarem a obdivovat nejenom grafitti, ale i všelijaké instalace na fotkách z Prahy.
fotky nejsou úplně super, protože jsem pako, a nenabila jsem si baterku než jsme vyrazily.
Photobucket Photobucket
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket
o výstavě si můžete přečíst více na oficiálních stránkách obchodu anebo na stránkách českého pavilonu.
objevilo se tam i pár zajímavých / zajímavě oblečených lidí, ale jak už jsem psala - baterka skoro vybitá, takže když už nějaké fotky mám, tak jsou rozmazané.
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

po výstavě nám vyhládlo a tak jsme s T. popojely do centra a klasicky skončily v Element Fresh [o kterém už jsem psala dříve], kde jsem si tentokrát dala papájový salát s krevetama. vynikající prostě!
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

večer jsme završily pobíháním po centru a nakonec jsme skončily ve španělském klubu Mesa, kde je tak krásnej barman, že kolem baru sedí jen samé ženské. tipuju ho na 23-25. asi tam budeme muset zajít znovu. fotku nemám, baterka tou dobou už zcela kaput.