reboosted

včera jsem psala o skoro-letních momentech. v Číně je všechno rychlé a pomíjivé, nejvíc se to bohužel ukazuje na počasí. ne k mojí radosti.
už zase pojídám ibalginy, protože náhlá změna z 25ti stupňů a sluníčka na 13stupňů a déšť mě klasicky odrovnala. už toho mám opravdu dost. je pomalu konec dubna a já si některé dny připadám, jak kdyby měl začít podzim - období, které ze srdce nenávidím. tady je ten podzim celoroční, alespoň mi to tak zatím příjde.
jestli s květnem v kalendáři nedorazí STÁLÉ sluníčko, je mi jedno co to bude stát, odjíždím do prosluněné Prahy hned a basta!

fotky z neděle semi hrozně líbí, protože na nich je přesně vidět jak moc mě sluníčko nabíjí. skákací pokusy fotila T. a já si nemohla vybrat která z fotek se mi líbí nejvíc, tak pro jistotu přidávám všechny.
P.S. připadám si na nich lehce skandinávsky.


Photobucket

Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket sandals from Shanghai, aviators Ray Ban, tanktop GAP, jeggins H&M, jewelry Topshop, bag Monton


ještě jedna malá novinka, založila jsem si Tumblr - "miniblogování", kam budu zejména přidávat takové ty fotky o ničem, které dělám když se doma nudím. kdo chcete jukněte na adelachloe.tumblr.com.