sheer layersPh/ Zuzana Drachovska
Wearing top by Emma Lindqvist for Lindex, faux leather track pants by Zara, knuckle rings by H&M and leather sneakers by Converse. _

The amazing collection 'Tomorrow', I have been talking about already, is now available HERE. And because these shots were taken a while back, when it was still okay to just wear sneakers (instead of three pairs of socks with overknee boots which I feel like wearing right now), this post might slowly prepare and adjust you for the sunny posts which will be coming later thiw week... (I keep telling you, follow me on Instagrama and you won't miss a thing!)

Kolekce 'Tomorrow', o které jsem vám již psala a která mě naprosto nadchla, je nyní k dostání TADY. A protože tyhle fotky vznikly už před nějakým časem, kdy ještě bylo naprosto v pořádku mít na sobě jen tenisky (a ne ty dva páry ponožek a co nejvyšší kozačky, co mám na sobě teď), poslouží tenhle článek jako takový mezistupeň pro všechny ty sluníčkové, které se na blogu objeví tenhle týden... (Pořád vám přeci říkám, ať mě sledujete i na Instagramu, pak vám totiž nic neunikne!)

outfitAdela Chloe9 Comments