fall in love with today

 photo val1.jpg

Ph/ by me

'Fraiche' perfume by See by Chloé, iPhone case by Kenzo, bracelet and charms by Pandora, marble tray by House Doctor, ceramic feather by House Doctor and washi tape by Bloomingville (all via NordicDay.cz). _

Happy Valentine's day! Are you getting all flowery in your stomach and warm at heart? Whether you're celebrating it or not, there are so many reasons to love today. Listen to Gisele, proving that even 'Ich liebe dich' may sound sexy and tender. Get all giggly and touched by the Kooples couples videos. Get excited by London fashion week starting and amazed by Eudon Choi's collection. Look up the blue sky, listen to the birds tweet. Fall in love with today.

Šťastného Valentýna! Už máte kytičky a motýlky v břiše? Ať už tento svátek slavíte nebo ne, dneska je spoustu důvodů se zamilovat! Poslechněte si třeba sexy Gisele a i 'Ich liebe dich' vám bude znít něžně. Nebo se zasmějte s Kooples páry. Nadchněte se pro začínající fashion week v Londýně a kabáty Eudon Choi. Podívejte se na to úžasně modré nebe, zaposlouchejte se do zpěvu zmatených ptáků. Zamilujte si dnešní den taky!

SHOP MY CLOSET!

bloglovin
facebook
facebook
facebook