share your look with SwarovskiPh/ selfie!
Wearing a silk scarf by Kenzo, top by Isabel Marant, pants by H&M, leather bracelet by Balenciaga and bangles by Antipearle and Swarovski. _

Oh, selfies. Don't pretend like you have NEVER... really? Well, nows your chance because Swarovski is giving away a full year jewelry supply (yeah, that's right!) for the best selfie on Instagram! All you have to do is upload your best Spring look with something Swarovski on, tag it with #SwarovskiLook and you're in! Say what? And if you don't win a full year supply, don't worry. I will be picking a favourite myself too, so drop a link to your photo in the comments and you might win a bracelet for yourself!

Selfies... Hit roku. Nedělejte, že vy jste se nikdy necvakli... cože? Tak teď tedy můžete i s požehnáním, protože značka Swarovski vyhlásila soutěž o šperky na celý rok pro nejlepší Insta-selfie ze všech! Stačí, když se vyfotíte na téma Spring look s něčím od Swarovski a pak fotku označíte #SwarovskiLook. No vážně!
A kdyby roční výhra zrovna nevyšla, tak nezoufejte. I já si budu vybírat selfie favoritku, tak nezapomeňte do komentářů hodit odkaz na svoji fotku a někdo z vás může vyhrát od Swarovski náramek. Zní to fér?


SHOP MY CLOSET!

bloglovinfacebookfacebookfacebook