Social media minute / 2

Snímek obrazovky 2017-09-24 v 20.17.51.png
g-team-makeup-bags-3.jpg
 
Snímek obrazovky 2017-09-24 v 20.47.46.png
 
Snímek obrazovky 2017-09-24 v 20.17.25.png
 
 
 

Hit follow – @therealphilliplim

The little pleasures of life and a handful of quick delicious Asian recipes, all wrapped up in perfect aesthetics and attitude towards happy living. The designer's personal profile is a must-follow if you enjoy not just fashion but also good food, good travels and great interior inspiration. Phillip Lim brings all of that into his Instagram stories. I dream of living in his gorgeous New York loft one day. Or his summer house.

Hit subscribe – Troye Sivan

Can't help but love this young & open minded vlogger turned singer turned actor. What started as a guilty pleasure is now a full grown obsession and I like not just all his music videos and but all his old vlogs, too. My only wish? Please keep adding more, Troy!

Add to bookmarks – Into The Gloss

The master mind behind Glossier and the way it all started is an inspiration for any beauty freak (wannabe). What do real women have in their beauty cabinet? Read & observe.

Sledovat@therealphilliplim


Malé životní radosti a k nim spousta rychlých a super asijských receptů. To vše zabalené v kráse kráse kráse a se sympatickým přístupem k životu. Tenhle návrhářův osobní profil by měl sledovat každý, koho kromě módy zajímá cestování, skvělé jídlo a nádherné interiéry. Phillip Lim tohle všechno kombinuje hlavně na svých Instagram stories. Můžete se vsadit, že jen co je dokoukáte, se vám také začne zdát o nastěhování se k němu domů do New Yorku nebo do jeho letního sídla.

OdebíratTroye Sivan


Nemůžu si pomoci, ale tohohle kluka miluju čím dál tím víc. Začalo to jako guilty pleasure, ale teď je z toho spíše pořádná závislost. Nenechám si ujít žádný nový klip z jeho dílny, ale stejně tak mě baví a naprosto doporučuji jeho starší vlogy. Přidávej víc, Troyi!

Přidat do záložek!Into the Gloss


To, jak začala celá značka Glossier, aneb nahlédnutí do beauty skříněk a poliček všech inspirativních holek, které Emily Weiss potkala. Dokonalá inspirace pro všechny beauty nadšence. Co za produkty používají opravdové ženy? Podívejte se.