#MYNYPh/ by me
'MyNy' fragrance by DKNY. _

Advertorial

Rita Ora loves her NY. The urban, carefree, spirited, eclectic and passionate New York is the city she loves. Now I have never been to New York myself, I don't know what vibe it gives off (altough I did get special buzz chills being just at the JFK airport) and it might not smell as sweet as raspberries, red pepper, egyptian jasmine or vanilla in this new fragrance by DKNY but I sure do love the idea of it being out there, ready to be travelled to. So that's why I love #MyNY. As a reminder there are always places and smells to be explored.
Want to find what your NY looks like? Create your personal NY heart on MYNY.DKNY.COM and discover more about the fragrance!

Rita Ora miluje svůj NY. Bezstarostnou, temperamentní, eklektickou a vášnivou metropoli New York, tak ho miluje. Já sama nikdy v New Yorku nebyla. Nevím, jakou vyzařuje energii (i když už na JFK letišti jsem měla pocit zvláštního brnění ze všech lidí okolo) a možná nevoní sladce jako maliny, červený pepř, egyptský jasmín nebo vanilka v téhle vůni od DKNY, ale líbí se mi myšlenka, že mám pořád možnost ho konečně poznat poprvé. Takhle miluji #MyNY. Jako symbol něčeho neprozkoumaného a nového.
Zajímá vás, jak vypadá váš NY? Vytvořte si vlastní newyorské srdce na MYNY.DKNY.COM and objevte spoustu dalšího o této nové vůni!

SHOP MY CLOSET!

bloglovinfacebookfacebookfacebook

beautyAdela ChloeComment