mad hatterPh/ by Zuzana Drachovska
Peplum dress by H&M, 'Superstar' sneakers by Adidas Originals and 'Kofila' turban to-die-for by TONAK. _

Advertorial

Prague concerts have a weird effect on me, after Justin I had to surround myself with Mirrors, after Pharrell I had to get a fancy hat for myself. And since this turban is one of a kind, I had to steal it from Adela. Hey, you don't let the next IT thing just slip away like that, no?
Now, I know you're all lusting to get one by now but be sure I'll be keeping an eye on mine very closely... However you can train by playing the Kofila app and steal a bunch of virtual ones. And it's fun!

Pražské koncerty na mě mají podivný vliv, zatímco minule jsem se po Justinovi musela obklopit zrcadly, po Pharrellovi jsem nutně potřebovala nějakou stylovku na hlavu. A protože takový turban existuje jen jen jediný, nezbývalo mi nic jiného než ho čmajznout. Adéle. Takovou trendy záležitost si přece člověk nenechá jen tak proklouznout mezi prsty, ne?
Nicméně já si na něj budu teď dávat velký pozor a jen tak lehce mi ho někdo nečmajzne... I když vím, že byste všichni chtěli. Trénovat můžete zatím kradením těch virtuálních v aplikaci "Čmajzni turban" od Kofily. Je to dost návyková zábava a prochodíte u ní celé město!


SHOP MY CLOSET!

bloglovinfacebookfacebookfacebook

outfitAdela Chloe4 Comments