Louis Vuitton savoir faire

dnes jsem měla jedinečnou příležitost. mohla jsem se podívat, jak vznikají nejznámější kabelky světa. Louis Vuitton poodhalil své know-how při vytváření kabelek (a nejenom kabelek!) na zakázku.
moje představy byly úplně jiné, zejména jsem čekala čínské pracovníky a proto pro mě bylo překvapením, když za pracovními deskami seděl přímo pan Francouz a paní Italka.
já byla zvědavá a paní Italka upovídaná, takže jsem se mimo jiné dozvěděla, že největší zakázkou, na které se ona podílela, byl cestovní kufr na sochu koně v životní velikosti a ta nejbizarnější byla speciální kabela na sexuální pomůcky prý velmi sympatického manželského páru. inu, Louis Vuitton má cíl vyhovět každému přání, tak proč ne.
nakonec mi bylo dovoleno udělat i pár fotek, takže i vy můžete nakouknout a podívat se jak kvalitně vznikají vuittonky. a za kvalitu se v dnešním světě platí.
Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket Photobucket

cestou na oběd jsem uviděla i novou pobočku Miu Miu, resp. zatím neotevřenou. interiér butiku prý bude dělat Roberto Baciocchi, italský architekt, který už dříve spolupracoval s Pradou a je autorem různých hotelů, barů a restaurací nejen v Itálii ale i v New Yorku. jsem zvědavá jak se jeho tým vypořádá s obchodem tady a jaký bude ohlas od Číňanů.
v centru se teď otevírá jeden obchod luxusní značky za druhým, zejména kvůli Expu, a určitě bude zajímavé pozorovat boj o nejoriginálnější interiér.

Photobucket

a na závěr mňamka salát z Element Fresh, kde mají ten nejúžasnější papájový džus + skvělý chocolate cake. kupte někdo franchise a přitáhněte to i do Česka, prosím.

Photobucket