Colour Passion; win a ticket!

Colour passion; soutěž.

společně se společností Akzo Nobel Coatings CZ pro vás mám jedinečnou soutěž až o 3 lístky na výstavu Colour Passion a 1 VIP lístek na módní přehlídku v rámci výstavy!

Colour passion; soutěž.

od 3. září do 2. října 2011 bude výstavní síň Mánes hostit tematickou výstavu Colour Passion. o co půjde?
hlavním tématem výstavy bude prezentace nejnovějších barevných trendů spolu s představením barvy roku 2012.
tato měsíc trvající akce vzniká ze spolupráce mezinárodních odborníků z oblasti interiérového designu, architektury a módy. právě ti po společné diskuzi vybrali klíčové barvy pro nadcházející sezonu, které budou odhaleny u příležitosti zahájení výstavy a následně zachyceny v publikaci Colour Futures.
pro návštěvníky je přichystán bohatý program, zahrnující několik kreativních workshopů, interaktivních výstav rozdělených do jednotlivých bloků a týdnů a ve neposlední řadě také módní přehlídka. společnost Akzo Nobel Coatings CZ, která výstavu pořádá, tak chce ukázat, že barvy jsou nenahraditelnou součástí našeho denního života a donutit nás k zamyšlení rozdílným vnímáním barev u vybraných národů a také nechat děti a studenty, aby pod odborným vedením vyjádřili svou představivost.

máte zájem se takové akce účastnit? můžete!

3 z vás můžou splněním jednoduchých podmínek vyhrát lístek na probíhající výstavu a 1 z vás dokonce VIP lístek na módní přehlídku v rámci výstavy, která se bude konat 16. 9.
a co je tedy potřeba splnit?
1) staňte se fanoušky stránky Dulux CZ & SK na Facebooku.


2) staňte se fanoušky facebookové stránky blogu Inadequate Cliché


3) pokud nejste pravidelnými čtenáři mého blogu, staňte se jimi přes Bloglovin' či Google Friend Connect (vpravo v sloupci)

4) do komentářů uveďte svojí nejoblíbenější barvu, jméno a email

toť vše. soutěž potrvá týden a výherci budou vybráni náhodně, aplikací random.org
držím palce!

Colour passion; soutěž.

image source: Akzo Nobel Coatings CZ