NARS is coming, get excited!

[english version of this post coming later this week, sorry]
NARS in CZ!

včera jsme se díky Módní Unii a Sephoře měli možnost účastnit prezentace nově přicházející kosmetické značky na český trh - značky NARS. někteří z vás už o ní možná slyšeli dříve, podobně jako já, ale nyní budeme mít konečně možnost jí otestovat na vlastní kůži. doslova!

musím uznat, že včerejší prezentace mě absolutně nadchla. originální a zajímavé představení načla Helena Sampson, managing directorka firmy NARS. krátký film od samotného zasvěcení do života zakladatele značky, Francoise Narse, jeho raketového vzestupu a úspěchu a v neposlední řadě sympatických inspirací, které ovládají jeho tvorbu, přes poměrně krátkou historii značky až po ukázku samotných výrobků, těch slavných (např. tvářenka Orgasm, která se v Americe prodá každých 30 sekund nebo the Multiple, praktické líčidlo očí, tváří i rtů zároveň) i těch novějších, z podzimní kolekce, která bude od října tou první, jenž bude k dostání v Sephorách v ČR.
před našimi zraky poté líčil jeden z předních make-up artistů značky NARS - jak řekla Helena, pravá ruka Francoise - David Scheffen. názorně nám tak ukázal celou podstatu této značky a to, že přirozenou krásu nezakrývá nýbrž pozdvihuje díky hře stínů, světel a barev.
NARS in CZ!

NARS in CZ!

NARS in CZ!

NARS in CZ! po krátkém občerstvení, které následovalo, jsem měli možnost se Davida přímo zeptat na pár tipů a triků. já se zajímala o to, jak donutit stíny, aby zůstaly na očích stále výrazné a nerozmazávaly se. zcela zaručeným trikem pro každého je prý jedině primer, a nemáme se bát ho použít i na oblast po okem, zkrátka všude, kde chceme aby linky či stíny vydržely. primer brání oleji v pleti, aby vše rozmazával, udělá v podstatě takovou suchou vrstvu mezi okem a nanášeným stínem. NARS primer jsem si zkusila na ruce a byla jsem potěšena, jak rychle a snadno se vsákl a vůbec mi kůži nenapnul a neslepil, tak jako mi to (na očích!) udělaly některé, co jsem vyzkoušela dřívěji.
mám i žlutší zuby a kvůli tomu skoro vůbec nenosím rtěnky. ptala jsem se tedy i na ně. jestli existují takové, co zuby opticky vybělí nebo alespoň nezažlutí. na to je také snadná rada. odstíny rtěnek jdou buď do barvy oranžové či do barvy modré. pro nás se žlutějšími zuby, jsou ty oranžové, teplé, absolutně nevhodné. za to jakákoliv rtěnka s modrými pigmenty je ideální, vždy se tedy hodí vybrat místo zcela růžové rtěnky tu trochu do fialova, místo výrazné rudé tu trochu do vínova apod. to tedy máme, a jak zařídit aby i rtěnka vydržela? po nanesení rtěnky a poté tužky (ano, David to dělá naopak než je zvykem) lehce zapudrovat transparentním pudrem.

NARS in CZ!

NARS in CZ!

NARS in CZ!

celé šťastné z tak vydařeného odpoledne jsme se postupně vydaly všechny směrem domů a po obdržení dárkové taštičky a několika produktů na vyzkoušení už to nadšení vystoupalo na absolutní maximum.
dovedete si představit jak rozzářená jsem tím pádem ještě dnes, i za tohohle počasí.

NARS in CZ!

NARS in CZ!

vím, že jste zvědaví, a proto chystám i samostatný článek jak přímo o značce NARS (o její historii i zakladateli), tak zároveň detailní info o všech jednotlivých produktech (jak vypadají, co dělají, pro koho se hodí a kolik stojí), jen co je všechny vyzkouším.
a přiznám se, že už teď se nemůžu dočkat, až si koupím tvářenku/bronzer Laguna a the Multiple!


GET EXCITED, NARS IS COMING!

NARS in CZ!

vím, že to tu teď trochu vázne, ale mějte se mnou prosím trpělivost. mezi částečnou stáží v InStyle magazínu (o tom taky až jindy), stylingem pro wu:studio, neustále nefungujícím internetem a školou, pomalu klepající na dveře, toho času už tolik nezbývá. ale já se budu snažit, přísahám.