Strobing

Ph/ by me
'Strobe' hydrating cream and mineralize skinfinish powder in 'Lightscapade' both by MAC Cosmetics.
_

EN: If you haven't quite jumped on the Kardashian contouring trend train, aka heavy face sculpting with all sorts of shades and layers, because you didn't like the result of IRL retouched feel and simply finally accepted your face for being what it is (no nose, big eyes kind of minion with the possibility of faking an Olsen smile in my case) + never had the time nor energy to do it anyway, there's a new trend for you. And me. Strobing!
Term originally coming from MAC's hydrating Strobe cream basically means quick and easy highlighting of the favorite features on your face and helping to get rid of tired-looking and dull skin. Definitely a trend worth trying for these hot summer days - if you go wrong and get too shiny, no one will notice!

CZ: Jestli jste také naprosto odignorovaly konturovací trend podle Kardashianek alá modelování svého obličeje pomocí šíleného množství odstínů a vrstev, protože se vám "retušovaný" výsledek vůbec nezamlouval, konečně jste přijaly svůj obličej pro to, co je (v mém případě malý nos, velké oči, a schopnost se zatvářit jako Olsenka, když na to přijde) + jste nikdy neměly po ránu tolik času ani energie, něco takového provádět, pak pro vás (a mě) mám nový beauty trend jako stvořený. Strobing!
Termín, který vznikl podle hydratačního krému zvaného Strobe od MACu, v podstatě znamená snadné a rychlé zvýraznění vašich oblíbených rysů v obličeji pomocí lesku a světla s efektem svěží a odpočaté pleti. Stačí vám dva produkty a 10 minut! Já tenhle trend rozhodně vyzkouším, protože i kdybych to napoprvé s leskem přepískla - v tomhle horku nikdo nic nepozná!