Klára Nademlýnská fashion show

by Boo

photo by Boo


v rámci Dreft Fashion Weeku, který se k radosti nás všech letos poprvé koná, se mnoho z nás, z řad blogujících, mělo možnost účastnit skvělé přehlídky neméně skvělé Kláry Nademlýnské.
podobně jako ostatní přehlídky tohoto týdne, se vše konalo v Obecním domě. klasicky jsem na začátek akce dobíhala ve spěchu a klasicky jsem něco zapomněla. tentokrát to bohužel byla paměťová karta. všechny fotky tohoto článku jsou proto popůjčované z ostatních blogů (viz. zdroje pod fotkami) - holkám se omlouvám a zároveň převelice děkuji!

by Eee

photo by Eee


by Sofia

photo by Sofia


po welcome drinku a několika společných fotkách (a že nás bylo opravdu dost!) se pro zájemce otevřelo zákulisí přehlídky. kromě už skoro finálně oblečených, namalovaných a učesaných holek modelek jsme měli možnost si promluvit přímo s Klárou. je až neuvěřitelně sympatická. dověděli jsme se něco málo o kolekci, o tom, jak je u nás v Česku s módou vše trochu jinak, že předváděné celky na přehlídku vybírá a dává dohromady přímo sama návrhářka a že by nikdy nenavrhla nic, co by sama nenosila. kousky Kláry Nademlýnské jsou tak opravdu nositelné a hodí se pro každodenní nošení. kromě oblečení Klára už několik let navrhuje i svoje šperky.

by Lucy

photo by Lucy


by Sofia

photo by Sofia


by Lucy

photo by Lucy


by Eee

photo by Eee


by Eee

photo by Eee


by Eee

photo by Eee


by Sofia

photo by Sofia


po zákulisí už nás čekala samotná přehlídka. plusové body přidal fakt, že jsme na molo měli výhled hned z prvních řad. přesně v 8 hodin zhasla světla, na stěně se objevilo logo značky a vyšla první modelka.
v první části se na molu objevovaly podzimní a velmi ženské kousky především v khaki barvě. a já se mohla kochat. topy, dlouhé košile, denní šaty, PŘEKRÁSNÉ kabáty.
posléze se začaly objevovat kousky namíchané z pánských a ženských prvků. ty se staly mými absolutními favority celé přehlídky. sáčka kratšího střihu s koženými rukávy v kombinaci s klasickou minisukní, sáčka se třpytkami a výraznými knoflíky doplněné kalhoty mrkvového střihu do pasu a navrch všeho ještě buřinky. krása!
další součástí kolekce byly také večernější kousky - krátké šaty se zajímavými průstřihy či s hadím potiskem, topy v kombinaci s lesklými legínami a v neposlední řadě také rozverná prodloužená trička pro každý den s výrazným potiskem v kombinaci s nadkolenkami.
asi nebudete překvapeni, když řeknu, že potlesk byl velký.

by Boo

photo by Boo


na závěr patří velké poděkování Dreftu za pozvání a možnost pro nás účastnit se tohoto večera a samozřejmě také za zorganizování prvního českého týdne módy podle evropských standardů. děkujeme!