Lindex looks

Photobucket

čtvrtky se stávají silnými konkurenty pondělků. nemám je ráda. vstávám brzy, den začínám v 9 ráno testem z ekonomie a naprosto vyřízená končím až v půl osmé cvičením z marketingu. málokdy se tedy stane, že bych ve čtvrtek večer nasazovala úsměv. minuý týden tomu bylo jinak.
přišlo mi milé pozvání do showroomu populární švédské značky, Lindexu. vůbec první takové pro nás píšící. Lindex lákal na dobré zobání, na představení nové kolekce, stylingovou soutěž a na gift bag s kosmetikou prodavánou v obchodě. vše bylo vyplněno na jedničku, až na ten gift bag (kdo odchází poslední...), ale alternativa za něj byla více než štědrá a udělala mi ještě větší radost. a mýmu Š. taky.

Photobucket

styling Lindex

podpořte mě a dejte like mému výběru zde

jak už jsem zmiňovala, součástí večera byl styling vlastního looku z kousků z nových kolekcí Lindexu. přítomná byla i kolekce Affordable luxury, která se mi líbí moc a už mám na pár věcí zálusk. po showroomu jsem bloudila dlouho než jsem si něco vybrala. po čem jsem šáhla, to bylo na mě moc veliké. jak můžete vidět, nakonec jsem zkombinovala dlouhou vínovou sukni, puntíkaté poloprůhledné tričko s dlouhým rukávem a abych zakryla trochu větší sukni, přidala jsem vestičku přepásanou v pase. klobouky na podzim nosím docela často a oblíbila jsem si je, proto i můj "lindexovský look" jeden doplnil. dále jsem si zamilovala a vybrala překrásný prsten.
pokud se vám můj outfit líbí, prosím hlasujte (dejte "like") zde nebo pod fotkou. za každý like budu moc vděčná! outfity ostatních holek si můžete prohlédnout v galerii.

Photobucket

Photobucket

k vidění v showroomu byly hlavně překrásné svetry, po kterých jsme zatoužily snad všechny. takže kdo stále hledáte pořádnou zásobu na podzim a zimu, tak vám určitě nemůžu než doporučit Lindex. a pokud jste jako já, a ven do zimy se vám moc nechce (a Prahu/Chodov máte daleko), objednávat si můžete i online. a k objednávce nad 1000,- je navíc doprava zdarma! Photobucket

doufám, že jsem vás alespoň trochu inspirovala a přeji vám co nejméně podzimní únavy a co nejpříjemnější čtvrtky i pondělky. třeba právě s novým svetříkem či vestičkou z Lindexu.