ABSOLUTE Modepodzimní dny, nic se vám nechce, natož se někam parádit a jít večer do zimy ven. ještěže existují akce, díky kterým se necháte přemluvit. ABSOLUTně přemluvit.

absolut mode

ve středu k večeru jsme společně s přítelem pod dress codem dark&sexy navštívili představovací akci nové limitované edice ABSOLUT vodky - edice Mode.
večer se skutečně v duchu módy nesl a po krátkém představení značky moderátorkou Gábinou Partyšovou se na mole osázeném lahvemi prošly tři modelky. každá měla na sobě outfit vytvořený jednou ze zvolených českých stylistek.

absolut mode

absolut mode

absolut mode

absolut mode

hlavním tahákem večera byla ale samozřejmě samotná vodka a vynikající barman Aleš Půta z Hemingway's baru všem přítomným po celý večer míchal novou čtveřici drinků - Top Model (Ready to wear), Spring Collection, Fashionista a Runway Chic. mně osobně ABSOLUTně nejvíc zachutnal welcome drink Top Model, jehož recept společně s ostatními najdete ZDE. zcela určitě doporučuji alespoň některý z nich vyzkoušet.

absolut mode

absolut mode

a pokud byste při míchání drinků chtěli koukat na nádhernou novou láhev ABSOLUT MODE edition na své polici, není nic snažšího než navštívit některý ze známějších barů v Praze, či jakoukoliv pobočku Intersparu, kde bude tato láhev od 1. listopadu dostupná jen za 340,-.

absolut mode

tak co, líbí se vám nová edice? sbíráte limitované láhve ABSOLUTky?

eventAdela Chloe4 Comments