let's NARS // the Multiple

LET'S NARS!

dlouho jsem přemýšlela, jak vám co nejlépe představit NARS. kosmetickou značku, která mě zcela upřímně nadchla tak, jako nikdy žádná jiná. a proto jí chci ukázat a doporučit i vám.
původně jsem chtěla udělat jedno dlouhé video představující všechny produkty, které se mi doma nastřádaly. většinu jsem dostala k vyzkoušení na tiskové konferenci, ty další jsem si již jako nadšená fanynka koupila či dostala od blízkých. ale to by bylo opravdu dlouhé, náročné na přípravu a jak se znám, nikdy bych video nedokončila. proto jsem se nakonec rozhodla udělat to trochu jinak. počínaje dneškem budu postupně přidávat videa s mými oblíbenými produkty značky NARS.
nebudou to žádné návody (alespoň zatím) ani pořádné recenze, jen představení produktů a tipy laika a řekněmě běžného uživatele se studentskými požadavky.
k dalším videům možná i přizvu někoho, kdo kosmetice rozumí víc, ale to je zatím jen plán. uvidíme co časem z tohoto projektu vznikne.

jste připraveni? LET'S NARS!

the Multiple

prvním přípravkem, který vám představím, je jeden z nejslavnějších značky - multifunkční líčidlo the Multiple. je to kouzelná věcička, kterou můžete použít na oči, tváře i rty. a všude drží!

je to zázrak, který můžete nosit stále s sebou (vejde se i do psaníček!) a využívat velmi často. přesto se ale nemusíte bát, že ho hned vypotřebujete - je ho dobrá zásoba a stačí nanést vždy jen malé množství. přípravek se dobře roztírá. jakmile Multiple nanesete na pleť, trochu pozmění texturu a dá se s ním pracovat stejně jako s pudrovými přípravky. opravdu velmi rychle tak můžete svému obličeji dodat barvu, tvar a i ho prozářit. a to třeba i nenápadně v tramvaji (pokud máte po ruce alespoň displej mobilu) či v koloně v autě!

za cenu 990Kč tedy máte rychlého všemohoucího pomocníka na (nejen) pondělní rána. doporučuji všemi deseti!
já sama si nejspíš rychle poběžím ještě pro nějaký jiný odstín, nějaký více dohněda či přímo bronzer, aby se mi hodil i tmavšímu líčení. tento je do vínova a jmenuje se Malibu. myslím si, že sedět bude všem světlejším typům.


doufám, že první díl série LET'S NARS! se vám zalíbil a budete se těšit na další. chci se jen dodatečně omluvit za mojí lehkou zpomalenost na videu a občasné pohledy "do blba", natáčení probíhalo ve chvíli, kdy jsem měla teplota 38,6 a ibalgin pomalu přestával působit. ale už jsem zkrátka nemohla ležet a chtěla jsem využít dobré světlo v obývacím pokoji. pro příště se pokusím video i pohledy vyladit!

těším se na váš názor v komentářích!