carneval & LaChapelle

CCF

během mé odmlky jsem stihla pořádně promrznout při nakupování v Berlíně, nakoupit patery šaty na pátém Harper's Bazaar Charity (jak symbolické), objevit nové mladé návrháře na první veřejné akci Check czech Fashion, kolaudovat nový loft Š., oslavit jeho dvacátiny, oslavit dvacátiny mé nejlepší kamarádky, udělat asi 350 prezentací do školy, účastnit se vernisáže Davida LaChapella a nekoupit ještě ani jediný dárek na Vánoce. a to jsou prosím příští týden. no nekecám!

blíže vám chci popsat akci CCF a vernisáž fotek Davida. aneb jedno tričko, dvě role.

Check Czech Fashion Super Spy party


CCF

photos by Bárb
večer v benátském stylu v příjemném prostředí music clubu Theatro, kde se to škraboškami jen hemžilo. byla jsem na akci velmi zvědavá a to zejména na módní přehlídku mladých návrhářů, o kterých jsem doteď nevěděla. a mají můj obdiv! nejvíce mě zaujaly paradoxně pánské kousky na mole, zejména kolekce Francesca Gattina, ze které dýchal luxus, originalita a hlavně "světovost". nepřekvapilo mě, že jeho vzory je mimo jiné módní dům Gucci a návrhy A. McQueena. podívejte se na jeho FB stránku a uvidíte sami.
druhou nejoblíbenější kolekcí z celé přehlídky pro mě byla kolekce Anny Barošové, kde mě zaujala propojenost, sladěnost detailů na jednotlivých modelech. hlavně ty zipy na pánských kouscích.

CCF

CCF

CCF

CCF

CCF

CCF

CCF

večer završilo hudební vystoupení dvojice Mr.Le Monde & Leila, kteří zaručeně vědí, jak rozpumpovat dav. klidně bych na ně tančila celou noc!

David LaChapelle


LCHPL

kvůli marketingu jsem musela odmítnout pozvání do press lounge konaného k Davidově výstavě a myslela jsem, že mám po ptákách. tedy po vernisáži. v úterý 6. mě ale zachránil email s pozvánkou a já se se Š. nadšeně vydala do Rudolfina.
byla to asi nejnacpanější vernisáž, na které jsem kdy byla. Davida si nechtěl nechat nikdo ujít a není divu. já sama znám spíše jeho komerční tvorbu a proto jsem byla ráda, že na této výstavě je důraz spíše na tu volnou, ke které se po všech těch celebritách a módních či reklamních fotografiích vrátil. a je stejně zajímavá, stejně provokativní (možná ještě víc), stejně kýčovitá (ale to je právě to ONO) a stejně barevná.
po boji ve frontě pro víno a proslovu kurátora Otto M. Urbana a následně samotného Davida jsem se vydala omrknout samotnou výstavu. odchytla si mě Pauline a cvakla si mě, možná teda díky její zásluze budu v příštím Elle. popošla jsem dál a tam LaChapelle. kdybych se dlouho nerozvahovala a nebyla takový stydlín, mám s ním fotku dřív, než zmizel kamsi. alespoň jsem si ale nafotila jeho asistentku Sunshine. tu černošku s bloňdatýma vlasama, která se Š. z dálky tak líbila. "ale lásko, on je to ON." o to víc charismatější Sunshine byl/a a pózy házel/a jako nikdy jiný. the camera loves her. him.
LCHPL

LCHPL

LCHPL

LCHPL

LCHPL

LCHPL

výstava trvá až do 26. 2. a vřele doporučuji její návštěvu. stojí to za to!