win a Minkoff!

Minkoff

the spring is closer and closer! and i know i talk about it a lot in the recent posts but here's why: right now YOU CAN WIN A PERFECT and TRENDY REBECCA MINKOFF BAG worth $195 thanks to LadyLUX.com and Shopbop.com! excited?
it's perfect for warmer days: big enough to fit in anything you need when you go for lunch to the city, small enough to take it to a party! it's got the ultimate SS12 combination of studs, neon and straw which will brighten up every simple look and compliment any complex one!

i combined it with oversized navy blue Benetton sweater and it looked great! now it's your turn to leave a comment saying which colours or garments would you combine it with if you won!
together with that, you have to LIKE my Facebook page here and if you've got Twitter, follow me here.

don't forget to leave you email in the comments!

this contest is open to CZ & SK residents only and will end the night between March 20 and 21 before spring oficially starts.jaro je blíž a blíž! a já vím, že o tom mluvím častěji a častěji, ale tady je důvod: odteď MŮŽETE VYHRÁT ÚŽASNOU a TRENDY KABELKU REBECCA MINKOFF v hodnotě $195 díky LadyLUX.com a Shopbop.com! máte radost?
je naprosto skvělou volbou pro teplejší dny: dostatečně velká, abyste do ní napasovaly vše, co potřebujete na oběd s kamarádkou, dostatečně malá, abyste ji mohly vytáhnout na párty! navíc je to skvělá SS12 kombinace cvočků, neonové růžové a slámy, která oživí každý jednoduchý outfit anebo zalichotí tomu složitějšímu.


zkombinovala jsem jí s větším tmavě modrým svetrem, a vypadalo to skvěle! teď je řada na vás, abyste v komentářích napsaly, s jakými barvami či kousky byste ji zkombinovaly vy, kdybyste vyhrály.
zároveň musíte také sledovat mojí Facebookovou stránku tady a pokud máte Twitter, tak i tady.

nezapomeňte do komentářů přidat váš email!

soutěž je otevřená pouze pro CZ a SK obyvatele a skončí v noci z 20. na 21. března, ne oficiálně začne jaro.

Minkoff

the bag has a shoulder strap that can be hidden.
součástí kabelky je schovatelný řetízek na rameno.