CCF cabaret

cabaret

ráda bych vás za Check Czech Fashion všechny pozvala na jejich další akci, tentokrát s tématem CABARET. akce se bude konat v pražském P.M. klubu již 14. dubna a kromě skvělé párty se opět představí čtveřice mladých talentovaných návrhářek. více o akci si můžete přečíst zde.

v rámci příprav na tuto akci, mě holky oslovily, zda bych si nezablbla a nezatančila ve videopostu, který bude sloužit jako pozvánka. nápad mě nadchnul a hned jsem musela souhlasit. natáčení probíhalo už skoro před měsícem, ale očekávaný výsledek se na internetu objevil až před týdnem. nyní se na něj můžete podívat i vy!

líbí? já jsem nadšená nadšená nadšená! celé natáčení probíhalo při skvělé atmosféře, se spoustou reflektorů a kouřových efektů a ačkoliv jsem z "modelek" odbíhala jako první, bylo mi hned jasné, že video bude skvělé. celé ho natočil talentovaný Lubomír Krupka, za pomoci Janka Cingroše. o produkci se postarala jedna část majitelek projektu Anetka Kaderková a o vizáž vám už známá Lou Dejmková z GetTheLouk.

cabaret

cabaret

doufám, že vás video navnadilo a na akci mě přijdete pozdravit. já tam totiž rozhodně chybět nebudu!