PFW DAY 1

PFW day 1

Prague fashion weekend has started and i'm bringing a little photo report from my first day of the two i'll be attending.

Prague fashion weekend včera odstartoval a tak přináším malý foto report ze svého prvního dne. strávila jsem ho ve stanu na Hradčanském náměstí jako podpora při focení street stylu s CCF týmem, popíjením Frisca a především sledováním módních přehlídek. ve čtvrtek se prezentovali: Ado Zlín, Lada Vyvialová, Hana Stocklassová, Hana Havelková a VS Brands s kolekcí beachwear Fendi a Cavalli.

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

Zara vest | Zara shirt | Zara jeans | Zara bag | Ivania Carpio bracelet | Stradivarius shoes


kolekce ADO Zlín pro mě byla velkým překvapením a našla jsem si zde mnohé favority. v kolekci by si na své přišel každý, objevovaly se rebelské šaty s třásněmi, průstřihy a koženými aplikacemi či postroji, stejně tak jako se objevovaly šaty v lesklém saténu s něžnými volány. mně se nejvíce líbily právě ty tvrdší, drsnější modely či ty, kde byla zkombinována jemná ženskost se sebejistou dominancí.

PFW day 1

PFW day 1

druhou kolekcí, do které jsem se včera zamilovala byla kolekce Hany Havelkové. představila kolekci velmi ucelenou, sofistikovanou, střídmých střihů, ale z velmi kvalitních materiálů. osobně mě okouzlilo především psaníčko ve tvaru složené dárkové taštičky provedené v hadí kůži. trochu jsem v něm viděla kožený "papírový" sáček na svačiny od Jila Sandera. tedy něco na naprosto nepostradatelného pro život, ale provedené v luxusním materiálu. z taštičky na jedno použití se tak stane taštička pro celý život. dále mě zaujaly doplňky v burgundské barvě, která je již druhý podzim vyhlášená za "it" barvu. a oproti minulému roku, letos po ní zcela prahnu!

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

je škoda, že Fendi & Cavalli beachwear je v této zimě již trochu pasé. a ačkoliv jsem od kolekce neočekávala moc, jelikož obě značky, především však Cavalli, jsou pro mě synonymem velkého viditelného loga a bláznivých třpytek a potisků, které pohromadě mohou působit velmi nevkusně, tentokrát jsem v kolekci objevila několik kousků, které bych zcela určitě do svého stylu zakomponovala.

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1

PFW day 1PFW day 1

PFW day 1