baggy leather

baggy leather

the whole leather comeback but in much more dynamic shapes and unexpected forms is really just what i am about lately. i guess there has never been anything made in leather that turned out to look or feel wrong. nope. it could be leather "paper" bags, it could be leather tee, it could be leather camera bag... leather enhances anything, don't you think? and when you go for durability, there is no better material to pick.
and if you don't feel like spending a whole fortune on real leather pants, you can go for faux leather which looks and feels the same nowadays. and to be honest, these pants fitted me better than the ones in real leather. even though i could cuddle with those whole day for their buttery leather. oh well.

celý tenhle comeback kůže, ale tentokrát v modernějších dynamičtějších střizích a neobvyklých formách, mě opravdu baví a celkem i vystihuje moje momentální já. mám pocit, že nic, co je v koženém provedení, nemůže vypadat špatně. ať to je kožený svačinový sáček nebo kožené tričko anebo třeba kožený obal na zrcadlovku... kůže prostě všechno pozvedne, nemyslíte? a jestli hledáte materiál s výdrží, kůže je také to pravé.
samozřejmě, se vám nemusí chtít vyhazovat celou brigádnickou výplatu za kožené kalhoty, ale trh je už teď plný kvalitní koženky, která je upřímně od kůže na první pohled a občas i dotek k nerozeznání. a navíc, tyhle koženkové kalhoty mi padly víc než ty pravé kožené v obchodě. i když s těmi bych se nejradši mazlila po nocích, jak tak kůže byla měkkoučká. no jo.


baggy leather

baggy leather

baggy leather

H&M leather look baggy pants | DIY clutch | Humanic loafers | H&M necklace


photos by Barb
bloglovinfacebookfacebookfacebook