black&white

 photo bw1_zps38368df0.jpg

Zara boots | Zara leather skirt | Sheinside striped sweater | Make Up Forever lash fibers | NARS trio eyeshadow | Franco Arazzi Saccheto bag | StyleScrapbook for Kipling camera bag | Caseable customized laptop case | COS white leather zip purse


the combination of black and white duo is here to stay as the trends of upcoming seasons state and while i can't wait to kich off those black boots and change them for some light-coloured pretty heels or ballerinas, the black and white rest is what totally saves me when in doubt in the morning. it's been said million times but you can't never ever go wrong with white, with black or with the winning combination of both.

bíločerná kombinace tu s námi zůstává i nadále, jak diktují trendy nadcházejících sezón a i když se neskutečně těším, až zakopnu tyhle černé kozačky někam šíleně daleko a vyměním je za pěkné pořádně světlé lodičky nebo balerínky, zbytek black&white věcí tu pro mě je každé ráno, když nevím, co na sebe i s sebou. už to zaznělo milionkrát, ale s bílou, s černou anebo nejlépe s jejich kombinací nikdy nemůžete šlápnout vedle.the super cool laptop case with my super cool logo on it is customized (duh) and you can make your own too right over here! it's really easy! Caseable based both in Berlin and New York offers many prepared artist designs to choose from or you can upload any texture, photo or whatever you like by yourself. it only takes a few steps, and you can have your very own original shipped to you in less than a week! ain't that great?
if you remember from my Facebook page i needed your help to choose which of my designs should i go for. in the end, my rational side (never knew i had one) won and i ordered the one above, in black "leather" design so it is perfect not only as a clutch but also to go in my other handbags and protect my Mac. now i am actually thinking of ordering one more in white this time. to go with my light-coloured shoes i'll be wearing, of course.

if you feel like you need a new laptop case, smartphone cover or maybe one for a tablet of any kind, make sure you visit Caseable! if you include promo code "cliche15" in your order, you'll get 15% off the total. don't hesitate, the code only lasts until the 20th this month! perfect gift for your Valentine.

ten super skvělý obal na laptop s mým super skvělým logem je dělaný na míru (duh) a vy si můžete nechat udělat svůj vlastní přímo tady! je to vážně jednoduché. firma Caseable sídlící v Berlíně a New Yorku nabízí mnoho připravených designů od všelijakých umělců anebo si můžete nahrát svojí vlastní texturu, fotku nebo vlastně cokoliv co se vám líbí. jen v několika krocích si můžete nechat do týdne zaslat svůj vlastní originál! není to super?
jestli si pamatujete, na mojí FB stránce jsem vás žádala o pomoc s výběrem mezi mými navrhnutými designy. nakonec vyhrála má racionální stránka (doteď jsem netušila, že jí mám) a já si nechala udělat ten černý "kožený", co vidíte nahoře, který tak skvěle poslouží i jako obal do jiných kabelek a bude mi ochraňovat můj Mac. přeci jen ještě přemýšlím i o objednání dalšího, tentokrát v bílé verzi. aby mi ladil s těmi světlými botami, co budu (snad) v nedohledné době nosit, to je jasný.


jestli máte pocit, že potřebujete nový obal na laptop/notebook, na svůj chytrý telefon nebo na tablet jakéhokoliv typu vytvořený na míru, pak rozhodně navštivte Caseable! když do objednávky zahrnete promo kód "cliche15", dostanete slevu 15% z celkové ceny. a to se vyplatí, tak neváhejte, kód platí jen do 20. února! může z toho být i perfektní dárek na Valentýna.bloglovinfacebookfacebookfacebook