there you have it

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

there you have it, last time i talked about black and white being my savior on days when i have no idea what to wear and here i am, presenting B&W combination. enhanced with little navy i must add. but this wasn't really a dilemma day. i knew exactly what i wanted to take. someone starts off with shoes, someone with a sweater. i started off with the bag. those of you, who follow on Instagram (@adelachloe) must have already seen it. it's by Franco Arazzi, a duo creating simple, almost raw, leather handbags of various shapes and colours that are not only pretty to see and pleasant to touch but also - most importantly - functional. created by real women for real women.
if you like the idea, you can visit their atelier in centre of the city just like i did and pick your design, your material or add any other requirements you have and you'll get a fantastic durable bag. or you can visit their website and see, what's already available. i picked Sacchetto for it's simple shape. i like the fact that it's in the exact measures for my Mac, it can be worn over the shoulder (hello, busy school days) and it sort of gives Phillip Lim vibes, don't you think?

tady to máte, minule jsem vám tu psala o tom, jak mě černobílé kombinace zachraňují ve dnech, kdy nevím, co na sebe a teď je tu jedna taková. se špetkou modré, musím dodat. ale upřímně, ten den jsem ve skutečnosti věděla přesně, co si chci vzít na sebe. někdo začíná botami, někdo svetrem. já začala kabelkou. ti z vás, co mě sledují na Instagramu (@adelachloe) ji už zcela určitě zahlédli. je od Franco Arazzi, dvojice výtvarnic, které vytvářejí jednoduché, skoro se snad dá říci i syrové, kožené a kožešinové kabelky všemožných barev a tvarů, které nejsou jen příjemné na dotek a pohled, ale - a to především - jsou funkční. uvnitř mají karabinku na klíče, malou kapsičku na to nejdůležitější a některé i skvěle rozloží váhu celého obsahu. od skutečných žen pro skutečné ženy.
pokud vás tahle představa láká, můžete navštívit jejich ateliér v Italské tak jako já, vybrat si, který design chcete, jakou barvu a materiál případně přidat i jiné požadavky a získat kvalitní kabelku sobě na míru. anebo můžete navštívit stránky a podívat se, jaké konkrétní modely jsou dostupné. já si vybrala Sacchetto kvůli jednoduchému tvaru. mám radost, že je vytvořené přesně v rozměrech na můj Mac, může se nosit i přes rameno (známe ty uběhané školní dny) a taky, že mi trochu něčím připomíná estetiku značky Phillip Lim. nemyslíte?


 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

 photo franco1_zpsa55d4202.jpg

Sheinside striped sweater | Promod colour block pants | Franco Arazzi Sacchetto bag | Zara boots | Longines watch


bloglovinfacebookfacebookfacebook